English

تحفه ی وزارت ارشاد برای اهالی فرهنگ،هنر ورسانه

آرشیو خبر بازدید: 291 کد مطلب: 5729  

تحفه ی وزارت ارشاد برای اهالی فرهنگ،هنر ورسانه

روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
نام نویسی فعالان حوزه فرهنگ (ناشران) در سایت تحفه برای دریافت تسهیلات حمایتی قرض‌الحسنه ویژه از امروز ۲۳ مهر آغاز می ‎شود.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۳ مهر ساعت 16:29

 این تسهیلات حمایتی کم‎ بهره به منظور حمایت از صنوف فعال فرهنگی، حفظ فرصت‎های شغلی و رونق صنایع فرهنگی با عاملیت صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان فرهنگی (ناشران) اعطا می‎ شود.


فعالان فرهنگی و مدیران کسب و کار‌های انتشاراتی می‎توانند از امروز چهارشنبه ۲۳ مهر با مراجعه به نشانی الکترونیکی www.tohfeh.gov.ir به ثبت‎نام اقدام کنند. متقاضیان می‎توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط دریافت تسهیلات حمایتی با شماره ۳۸۵۱۲۶۶۸ تماس بگیرند.


همچنین فراخوان سایر شاخه‌ها و زیرشاخه‎های مرتبط با کسب و کار‌های فرهنگی متعاقبا اعلام خواهد شد.
معاونت امور فرهنگی امیدوار است از طریق تزریق نقدینگی به صنعت نشر کشور، فعالان در بخش‌های مختلف این صنعت مانند پدیدآورندگان اعم از نویسنده، تصویرگر، مترجم، ویراستار، ناشران، فعالان در چاپ و توزیع و فروش کتاب بتوانند با دغدغۀ کمتری در این اوضاع اقتصادی ناشی از کرونا، به فعالیت فرهنگی خود ادامه دهند.
این اقدام بخشی از حمایت‎های معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی برگزار نشدن نمایشگاه کتاب تهران است.


پیش از این نیز معاونت امور فرهنگی با برگزاری طرح تابستانه کتاب، تسویه سریع کتاب‎های خریداری شده از ناشران، تسریع در توزیع کاغذ دولتی میان ناشران، خرید کتاب از ناشران استانی و تمدید تفاهم‎نامه با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای ارسال محموله‎های فرهنگی (کتاب) تلاش کرد تا از ناشران و حلقه‎های مرتبط با نشر حمایت کند


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 تحفه ی وزارت ارشاد برای اهالی فرهنگ،هنر ورسانه ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۳ مهر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :