پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ ایران دبیر هئیت امناء صدفیلم صد چهره ماندگار:
از چهره های برتر صنعت نشر تجلیل می شود

غلامرضا شجاع ،دبیر هیات امنا تجلیل از چهره های ماندگار صنعت چاپ ایران با ارسال یادداشتی به تشریح چگونگی این رویداد ملی پرداخت.

 این همایش  تحت نظارت و مدیریت هیات راهبردی یا هئیت امناء که ۱۲ نفر از بزرگان ، اساتیدو کارآفرین های  حوزه صنعت چاپ و نشر ، بسته بندی و سلولزی از آذر ماه سال گذشته  استارت خورد و در ابتدا از حدود ۴۰ نفر از نخبگان همه حوزه های مربوط به صنعت چاپ و صنایع وابسته از تهران و استان ها در جلسات حضوری دعوت بعمل آمد و تا اخر بهمن طول کشید سپس کرونا اجازه نداد افراد بیشتری برای دریافت نظرات و پیشنهادات عزیزان دعوت شود .

 

 و از نظرات آنان استفاده کنیم و از نظرات همان حدود ۴۰ نفر دوستان جمع بندی کردیم و ۱۲ نفری  که تمایل بیشتر و اعلام همکاری داشتند انتخاب و‌ مسئولیت کار  هيیت امناء را پذیرفته اند .

هزینه بر اساس کرم اسپانسر ها و اقلام نقدی ، که حساب مجزا در نزد یکی از هئیت امناء بعنوان امین برای عزیزانی که اسپانسر میشوند واریز و بعضی اسپانسر ها علاوه بر کمک نقدی  و به صورت خدمات چاپ کتاب و مواد اولیه تهیه پوستر ، بیلبورد و ......می تواند باشد ، 
و هئیت امناء 
حداقل ۷ یا ۸  هزار  دی وی دی ، دویست عدد فلش برند خوب ،  همایش در سالن درجه یک و در حد سالن اول صدا و سیما برگزار میشود ، شام و پذیرای ، تهیه جوایز نفیس برای یکصد چهره برتر و .......در حال حاضر تهیه ۶۰۰ جعبه نفیس تبلیغاتی با محتوی چای و دم نوش تبلیغ صد فیلم صد چهره ماندگار و آرم اسپانسر ها در جعبه در حال تهیه می باشد .

و طی مذاکراتی که با صدا و سیما شده قول همکاری داده اند تا در برنامه چهره های ماندگار شبکه دو‌ همراهی شود .
 
چرایی ۱۰۰ نفر فقط پیشکسوت یا کارآفرین ، مبتکر ، خادم و .... این میباشد در واقع این کار در فلش نهایی می خواهد علاوه بر شناسانده تاریخ یک صد ساله اندی صنعت چاپ و صنایع وابسته ،
و‌سلولزی ، چه گذشته است و چه کسانی زحمت کشیدن ، ضمناً می خواهیم توانمندی های صنعت چاپ و 
بسته بندی و سلولزی را به هموطنان و خارج کشور با زیر نویسی انگلیسی نشان دهیم تا 
کارهایی که برای چاپ خارج 
می رود جلوگیری شود و بازار کار برای جذب از خارج مهیا شود و نوعی بازار یابی خواهد بود و در نمایشگاه های بین المللی 
خارج کشور  DVD صد فیلم توزیع میشود   .

ما به هیچ کس نگفته ایم چون ۵ میلیون بابت فیلم برداری می دهید، که هیچ ارتباطی با هئیت امناء  و برگزار کنندگان ندارد و حق الزحمه گروه فیلم برداری می باشد .
حتماً شخصی که فیلمش گرفته می شود جزء ۱۰۰ نفر است ، البته بزرگانی همچون  نوریانی ، جعفری امیر کبیر ، گابلیان ، علی اسفر جانی ، متین رضا ، سید علی مدنی ، ناصر و محمد کلاری ، محمد بلالی ، علوی ، صنعتی زاده ، شایسته خصلت ، دمیرچی ، توتونچی ، خمسه پور ، سحاب ، نبات چیان ، مغانی ، انصاری پور ، زینال زاده ، احمدی ، مخزن ، متواضع و .....در انتهای کار ، هيیت امناء می نشینند و بقیه ۱۰۰ نفر را با امتیاز دهی افراد برتر انتخاب می کنند و اشخاصی که در لیست ۳۰و چند نفری اعلام شده معلوم نیست جزء ۱۰۰ نفر باشند.

نام و عکس اعضاء هئیت راهبردی یا امناء در سایت وجود دارد .

بهیچ عنوان هئیت امناء چشمداشت مالی نداشته و برای رضای خدا هم نمی باشد .
تکلیف و خدمتی انسانی ، فرهنگی ، صنعتی  و ماندگار برای این فراصنعت و صنایع وابسته و سلولزی ایران عزیز  بوده .

در انتها آماده همفکری و راهنمایی همه نخبگان ، مدیران وزارت ارشاد و‌صمت  ، دانشگاهیان ، اتحادیه ، تشکل ها ، انجمن ها و افراد فعال جهت معرفی افراد صاحب صلاحیت جزء ۱۰۰ نفر و ( راهکار کتبی برای بهتر برگزار شدن این مراسم )در زمانی که کرونا اجازه دهد، هستیم.

 
 
منتشر شده توسط ایپینا در تاریخ ۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
کدخبر:5703منبع:ایپیناتاریخ انتشار:۱۳۹۹ سي و يکم شهريورلینک خبر: http://www.baketabonline.ir/Pages/News-5703.aspx