English

اظهار نظر در مورد «نمایشگاه مجازی کتاب تهران» زود است

آرشیو خبر بازدید: 587 کد مطلب: 5884  

اظهار نظر در مورد «نمایشگاه مجازی کتاب تهران» زود است

خبرگزاری میزان
رییس اتحادیه ناشران گفت: من معتقدم پیرامون نمایشگاه مجازی کتاب تهران تنها زمانی می‌توان نظر داد که کتاب‌ها به دست خریداران رسیده باشد و ناشران تسویه حساب کامل کرده باشند لذا ارزیابی و نتیجه گیری پیرامون نمایشگاه مجازی کتاب هنوز زود است.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۲ بهمن ساعت 13:35

 هومان حسن پورپیرامون عملکرد نخستین نمایشگاه مجازی کتاب گفت: آمار‌های بیان شده نشان می‌دهد که نمایشگاه با استقبال مردم روبه رو بوده و در عین حال ناشران نیز توانسته اند بخشی از ضرر‌های خود را از برپایی نمایشگاه جبران کنند.

 

وی در همین راستا تاکید کرد: من معتقدم پیرامون نمایشگاه مجازی کتاب تهران تنها زمانی می‌توان نظر داد که کتاب‌ها به دست خریداران رسیده باشد و ناشران تسویه حساب کامل کرده باشند لذا ارزیابی و نتیجه گیری پیرامون نمایشگاه مجازی کتاب هنوز زود است.

حسن پور به تلاش‌های انجام شده برای برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب اشاره و ابراز کرد: خانه کتاب و مسئولان برگزار کننده نمایشگاه کتاب در طی ماه‌های اخیر تلاش‌های فراوانی انجام دادند تا بتوانند این رویداد ارزنده را به کتاب دوستان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی ارائه کنند لذا تلاش وافری داشتند و فشار کاری زیادی را طی این مدت تحمل کردند، اما با این حال توانستد نتایج مطلوبی را کسب کنند.

وی به تسهیلات ارائه شده از سوی نمایشگاه مجازی کتاب تهران اشاره و بیان کرد: نمایشگاه مجازی کتاب تهران با ارائه تسهیلات متعدد مسیر را برای خرید کتاب و توجه علاقمندان به کتاب و کتابخوانی فراهم کرد همین امر این امر در کنار تخفیف‌ها ارائه شده قابل توجه بود.

برای نتیجه گیری زود است

رییس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران به شرایط ناشران در روز‌های آخر نمایشگاه مجازی کتاب اشاره و اظهار کرد: خوشبختانه سفارشات برخی از ناشران به حدی بوده که آن‌ها هنوز در حال بسته بندی کتاب‌ها هستند و آماده کردن کتاب‌ها برای در اختیار قرار دادن آن به اداره پست هستند.

وی به علت استقبال مردم از نمایشگاه مجازی کتاب اشاره و ابراز کرد: حضور کرونا سبب شد تا نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار نشود این امر ضرر‌هایی را به ناشران وارد کرد و در عین حال اجازه خرید به علاقمندان کتاب را نداد، با برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران مردم به برای خرید کتاب حضور یافتند ضمن اینکه برخی از تخفیفات نیز جذاب بود و عاملی موثر برای حضور خریداران و علاقمندان به کتاب محسوب می‌شد.

حسن پور پیرامون عدم حضور برخی ناشران در نمایشگاه مجازی کتاب خاطر نشان کرد: حضور و استقبال مردم برای برخی ناشران در حاله‌ای از ابهام بود و برخی نیز آمادگی حضور در نمایشگاه مجازی را نداشتند البته سفارشات بسیار قابل توجه بود و این امر زمینه را برای حضور تنها تعدادی از ناشران فراهم کرد.


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 اظهار نظر در مورد «نمایشگاه مجازی کتاب تهران» زود است ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۲ بهمن


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :