English

رفع مشکل پایگاه اینترنتی نمایشگاه کتاب تا ساعتی دیگر

آرشیو خبر بازدید: 125 کد مطلب: 5843  
مشکلات قابل پیش بینی و پاسخ های کلیشه ای؛

رفع مشکل پایگاه اینترنتی نمایشگاه کتاب تا ساعتی دیگر

خبرگزاری صدا و سیما
حجم مراجعان نمایشگاه بسیار بسیار زیاد و غیر قابل تصور بود. به همین دلیل پایگاه اینترنتی نمایشگاه با مشکل مواجه شد ، اما این مشکل به زودی رفع خواهد شد .
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱ بهمن ساعت 13:57

 آقای حسین صفری در مصاحبه تلفنی افزود: ما الان در حال افزایش منابع سرویس دهنده ( سرور ) هستیم و تا یکی دو ساعت دیگر همکاران فنی ما این مشکل را برطرف می کنند .


وی گفت: رصدهای ما نشان می دهد مراجعان از نخستین دقیقه های بازگشایی نمایشگاه خرید هم انجام داده اند و ظرف بیست دقیقه 400 نفر سبد خرید خود را تکمیل کرده اند به طوری که گزارش های پست نشان می دهد ناشران کتاب های خود را به این مراکز هم تحویل داده اند .


معاون اقتصاد و فرهنگ خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: با توجه به این که ساعت کار رسمی نمایشگاه 9 صبح بوده است ما از 8 و نیم صبح مراجعه داشتیم و به همین دلیل بار پایگاه اینترنتی بالا رفت و عملکرد آن با مشکل مواجه شد .


آقای صفری گفت: طبق آمار ما حدود 700 هزار نفر در مقطعی بسیار کوتاه وارد پایگاه اینترنتی شدند که ما هم به تناسب ظرفیت فنی خود را افزایش دادیم .
وی افزود: زیرساخت های فنی پایگاه اینترنتی مهیاست .
معاون اقتصاد و فرهنگ خانه کتاب و ادبیات ایران در خصوص تمدید زمان نمایشگاه مجازی کتاب گفت: تمدید یا تمدید نشدن این نمایشگاه به میزان استقبال و نوع فعالیت در این 6 روز بستگی دارد و این موردی است که باید در خصوص آن تصمیم گرفت .

 

اینها در حالیست که قبلا مسئولین نمایشگاه اعلام کرده بودند، سایت نمایشگاه همزمان می تواند پذیرای یک و نیم میلیون نفر باشد!


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 رفع مشکل پایگاه اینترنتی نمایشگاه کتاب تا ساعتی دیگر ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱ بهمن


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :